15 let zkušeností Romana Dvořáka: Jak dnes vybírám akcie s velkým potenciálem?

Středa
24.10.
2018

Investice a trading jsou oblastí, kde informace mají cenu zlata, někdy doslova. Nám se podařilo domluvit se s profesionálním obchodníkem Romanem Dvořákem na exkluzivní sérii, která je zaměřena na akciový trh. Zjistěte v čem tkví jeho úspěch a naučte se stejné principy a techniky, které úspěšně používá on.

Tyto webináře Vám představí postupy, které využívá pro svůj trading jeden z českých průkopníků tohoto odvětví a jak s jejich použitím dosahovat zisku. Pochopíte, jak akcie fungují a proč je investice do akcií po staletí jednou z nejoblíbenějších metod zhodnocování finančních prostředků.

Více informací o Romanu Dvořákovi se můžete dozvědět zde.

Druhý díl se bude věnovat makroekonomickým faktorům a jejich vlivu na fundamentální ukazatele společností. Dále bude vysvětlena problematika akciových indexů a to, jak jejich vývoj ovlivní Vaše portfolio.

Ve druhém díle se budeme zabývat:

  • Výběrem a analýzou akcií pro investice a trading
  • Co říká fundament a makroekonomie nejen z pohledu akcií
  • Jak z vybraných akcií sestavit portfolio
  • Vliv pohybu indexů na akcie a portfolio
  • Trading akciových indexů či investice do nich

Podívejte se na první díl webináře ze série o akciovém obchodování pod názvem „15 let zkušeností Romana Dvořáka: Je správná doba k akciovým ziskům?

POZOR! Pokud se zúčastníte alespoň jednoho webináře z této série a do 23.11.2018 si založíte LYNX účet s minimálním vkladem alespoň 50 000 CZK, můžete se ZDARMA zúčastnit rozšiřujícího praktického semináře, kde se potkáte osobně s Romanem Dvořákem a můžete s ním probrat problematiku tradingu a investování.

Seminář se bude konat v sobotu 1.12. v Praze. Roman Dvořák Vám během něj vysvětlí témata více do hloubky a Vy tak získáte exkluzivní znalosti. Probírat se budou vzorová portfolia a potenciální individuální nastavení pro jednotlivé účastníky. Budete mít možnost aktivně se zapojit a dostat odpovědi na otázky, které Vám pomohou nejvíce.

Semináře se mohou zúčastnit i stávající klienti. V případě zájmu se můžete přihlásit na o.likes@lynxbroker.cz

Účet si můžete založit plně online během pouhých 10 minut kliknutím zde.

Do okna kupón na první stránce prosím vyplňte klíčová slova “Roman Dvořák seminář”, abychom hned věděli, že s Vámi máme počítat.

Poslední webinář ze série webinářů profesionálního tradera a s průkopníka tradingu v ČR Romana Dvořáka věnované akciovému obchodování nese název „15 let zkušeností Romana Dvořáka: Výběr a složení portfolia exkluzivně pro Vás“ a proběhne 31.10.2018 od 19h.

Akcie & ETF
Roman Dvořák
Roman Dvořák