Swingové obchodování, díl č.1: Jak s minimem času vytěžit maximum

Čtvrtek
06.09.
2018

První ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování. Série je zaměřena velmi prakticky. Její shlédnutí vám představí nový přístup, který následně budete moci používat a rozvíjet.

Při swingovém obchodování tradeři drží instrument alespoň přes noc, někdy i několik dnů. Tomáš ve svém přístupu využívá krátkodobého cenového momenta a analýzy trhů pomocí Market Profile, který dává traderovi k dispozici více vědomostí o trhu než jen klasický svíčkový graf.

V prvním díle této trilogie si představíme swingové obchodování s důrazem na jeho výhody – nízkou časovou náročnost, možnost obchodovat i při práci nebo studiu, dostatek času na analýzu trhů apod.

Během webináře se dozvíte následující:

  • Co je swingové obchodování
  • Časová náročnost swingového obchodování
  • Jak swingy správně hledat a vybírat

POZOR! Pokud se zúčastníte alespoň jednoho webináře z třídílné série a do 28.9.2018 si založíte LYNX účet s minimálním vkladem alespoň 50 000 CZK, můžete se ZDARMA zúčastnit půldenního rozšiřujícího praktického semináře a osobně s Tomášem probrat Vaši strategii.

Seminář se bude konat v sobotu 6.10 v v Praze. Informace v něm uvedené budou praktickou nadstavbou na webinářovou sérii. Seminář je koncipován pro malou skupinu obchodníků. Budete tedy mít možnost aktivně se zapojit, ptát se a získat tak maximum exkluzivních znalostí od profesionálního tradera a mentora.

Můžete očekávat následující témata:

  • Jak se na trzích chovají velcí hráči a jak odhalit jejich stopy
  • Jak používat price action ve spojení s Market Profile
  • Jak funguje trh a jaký na něj mají vliv různé typy objednávek
  • Tvorba obchodního plánu, určení money managementu
  • Psychologie obchodování a obchodní příprava
  • A mnoho dalšího

Pro lepší seznámení s Tomášem a jeho obchodním stylem si přečtěte rozhovor s ním na webu LYNX.

Účet si můžete založit plně online během pouhých 10 minut kliknutím na tlačítko níže.

Do okna kupón na první stránce prosím vyplňte klíčová slova “Hykel seminář”, abychom hned věděli, že s Vámi máme počítat.

Další webinář ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování nese název „Swingy vs. market profile – ta nejefektivnější kombinacea proběhne 12.9.2018 od 19h.

Strategie & Taktika
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel