Swingové obchodování, díl č.3: Praxe a výsledky

Středa
19.09.
2018

Poslední ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování. Série je zaměřena velmi prakticky. Její shlédnutí Vám představí nový přístup, který následně budete moci používat a rozvíjet.

Při swingovém obchodování tradeři drží instrument alespoň přes noc, někdy i několik dnů. Tomás ve svém přístupu využívá krátkodobého cenového momenta a analýzy trhů pomocí Market Profile, který dává traderovi k dispozici více vědomostí o trhu než jen klasický svíčkový graf.

Závěrečný díl bude zaměřený na praxi. Podíváme se na reálné výsledky a důležitou součást každé obchodní strategie – money management a position sizing.

V posledním dílu se dozvíte:

  • Jak zpracovat Money management na váš účet
  • Position sizing a obchodování multipozic
  • V praxi si ukážeme naživo přípravu pro swing trading a podíváme se na reálné výsledky

Podívejte se na první díl webináře ze série o swingovém obchodování pod názvem „Swingové obchodování, díl č.1: Jak s minimem času vytěžit maximum“  a na druhý díl s názvem „Swingové obchodování, díl č.2: Swingy vs. market profile – ta nejefektivnější kombinace„.

POZOR! Pokud se zúčastníte alespoň jednoho webináře z třídílné série a do 28.9.2018 si založíte LYNX účet s minimálním vkladem alespoň 50 000 CZK, můžete se ZDARMA zúčastnit půldenního rozšiřujícího praktického semináře a osobně s Tomášem probrat Vaši strategii.

Seminář se bude konat v sobotu 6.10 v v Praze. Informace v něm uvedené budou praktickou nadstavbou na webinářovou sérii. Seminář je koncipován pro malou skupinu obchodníků. Budete tedy mít možnost aktivně se zapojit, ptát se a získat tak maximum exkluzivních znalostí od profesionálního tradera a mentora.

Pro stávající klienty je seminář zdarma. Přihlásit se můžete na m.bartos@lynxbroker.cz

Můžete očekávat následující témata:

  • Jak se na trzích chovají velcí hráči a jak odhalit jejich stopy
  • Jak používat price action ve spojení s Market Profile
  • Jak funguje trh a jaký na něj mají vliv různé typy objednávek
  • Tvorba obchodního plánu, určení money managementu
  • Psychologie obchodování a obchodní příprava
  • A mnoho dalšího

Pro lepší seznámení s Tomášem a jeho obchodním stylem si přečtěte rozhovor s ním na webu LYNX.

Účet si můžete založit plně online během pouhých 10 minut kliknutím na tlačítko níže.

Do okna kupón na první stránce prosím vyplňte klíčová slova “Hykel seminář”, abychom hned věděli, že s Vámi máme počítat.

Strategie & Taktika
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel