Swingové obchodování, díl č.2: Swingy vs. market profile – ta nejefektivnější kombinace

Středa
12.09.
2018

Druhý ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování. Série je zaměřena velmi prakticky. Její shlédnutí vám představí nový přístup, který následně budete moci používat a rozvíjet.

Při swingovém obchodování tradeři drží instrument alespoň přes noc, někdy i několik dnů. Tomás ve svém přístupu využívá krátkodobého cenového momenta a analýzy trhů pomocí Market Profile, který dává traderovi k dispozici více vědomostí o trhu než jen klasický svíčkový graf.

Druhý díl trilogie bude zaměřen na využití Market Profile analýzy pro swingové obchodníky. Ukážeme si, jak tento analytický systém využít pro stanovení důležitých cenových hladin na grafu, které by vám při pohledu na čistý cenový graf zůstaly utajeny – proč je důležité POC, jak se posouvá oblast hodnoty a jak využít růstové/rovnovážné/klesající profily trhu.

V druhém webináři se dozvíte:

  • Jak swingy analyzuje většina retail obchodníků a proč je to špatně
  • Jak swingy analyzují Price action obchodníci
  • Jaký je pohled na swingy u Market Profile obchodníka
  • Jak skloubit nejefektivněji čtení z čistého grafu + profilu trhu tak, abyste dostali ty nejlepší výsledky

Podívejte se na první díl webináře ze série o swingovém obchodování pod názvem „Swingové obchodování, díl č.1: Jak s minimem času vytěžit maximum“ 

POZOR! Pokud se zúčastníte alespoň jednoho webináře z třídílné série a do 28.9.2018 si založíte LYNX účet s minimálním vkladem alespoň 50 000 CZK, můžete se ZDARMA zúčastnit půldenního rozšiřujícího praktického semináře a osobně s Tomášem probrat Vaši strategii.

Seminář se bude konat v sobotu 6.10 v v Praze. Informace v něm uvedené budou praktickou nadstavbou na webinářovou sérii. Seminář je koncipován pro malou skupinu obchodníků. Budete tedy mít možnost aktivně se zapojit, ptát se a získat tak maximum exkluzivních znalostí od profesionálního tradera a mentora.

Pro stávající klienty je seminář zdarma. Přihlásit se můžete na m.bartos@lynxbroker.cz

Můžete očekávat následující témata:

  • Jak se na trzích chovají velcí hráči a jak odhalit jejich stopy
  • Jak používat price action ve spojení s Market Profile
  • Jak funguje trh a jaký na něj mají vliv různé typy objednávek
  • Tvorba obchodního plánu, určení money managementu
  • Psychologie obchodování a obchodní příprava
  • A mnoho dalšího

Pro lepší seznámení s Tomášem a jeho obchodním stylem si přečtěte rozhovor s ním na webu LYNX.

Účet si můžete založit plně online během pouhých 10 minut kliknutím zde.

Do okna kupón na první stránce prosím vyplňte klíčová slova “Hykel seminář”, abychom hned věděli, že s Vámi máme počítat.

Další webinář ze série webinářů profesionálního tradera a zkušeného mentora Tomáše Hykela věnované swingovému obchodování nese název „Swingové obchodování, díl č.3: Praxe a výsledkya proběhne 19.9.2018 od 19h.

Strategie & Taktika
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel