S nárůstem o více než 25 % v posledním pololetí je společnost Adobe (symbol: ADBE – ISIN: US00724F1012 – měna: USD – burzy: NASDAQ, NMS, NYSE) jedním z předních hráčů na trhu. Z krizového výprodeje se akcie zotavila lépe než S&P 500. Poslední čtvrtletní údaje byly dobré a výhled je také pozitivní. Aktuální technický kurz nabádá k otevření dlouhé pozice.

 

Společnost by mohla být jedním z vítězů krize. S rostoucím počtem činností v home office z důvodu karantény v mnoha státech potřebují společnosti stále nové softwarové licence. Společnost má zajištěný průběžný příjem svým obchodním modelem předplatného za své produkty. Při pohledu do budoucnosti a zpětném pohledu ukazuje vývoj fundamentálních ukazatelů pozitivní trend. Tato akcie by momentálně neměla chybět v žádném seznamu sledovaných.

Pozici chceme otevřít v období slabosti. Vstupní úrovně v rozmezí 335-340 USD by měly být úspěšné. Návrat k maximu z předchozího roku je velmi pravděpodobný. Stop-loss by měl být umístěn pod posledním střednědobým minimem. Dosáhneme tak velmi atraktivního RRR.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart