Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Adobe Inc. je americká softwarová společnost, jejíž produktové portfolio zahrnuje programy pro tvorbu grafiky a zpracování obrazu, jako je například známý produkt Photoshop. Společnost se po koronavirové krizi dokázala rychle zotavit a nedávno se akcie vyšplhala na nové historické maximum. Cena akcií po čtvrtletních údajích v srpnu nadále prudce rostla. Poté následovala korekce zpět k EMA-50, která již došla ke svému konci.

Programy Adobe se těší velké popularitě. Globální koronavirová krize výrazně změnila pracovní podmínky mnoha lidí a společností. Home office a digitalizace hrají do rukou softwarovým společnostem. Po korekci k EMA-50 již býci dobyli zpět linii EMA-20. Pravděpodobně jsme na začátku nové rally.

Poté, co byly akciové trhy několik dní silné, raději bychom před otevřením pozice počkali na krátkodobu korekci. Těsně nad hranicí EMA-20 by byl pravděpodobně ideální vstupní signál. Stop-loss umístíme pod minimum z minulého týdne nebo pod minimum ze září.

Akcie Adobe

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

 

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart