Hlavní činností a zdrojem příjmu společnosti Alphabet je online reklama. Vlajkovou lodí společnosti je internetový vyhledávat GOOGLE. Společnost také vydělává peníze ze služby YouTube Premium, obchodu Google Play a cloudových produktů. Před panikou na akciových trzích v důsledku koronavirové pandemie byla společnost silná a stabilní. Cena Akcií v průběhu krize klesla na necelých 1000 USD. Následně se však silně zotavila.

Pandemie COVID-19 přivedla mnoho společností do problémů. Většina zaměstnanců Alphabet může vykonávat práci z domova bez větších problémů. Přestože některé společnosti dočasně sníží své reklamní rozpočty, na Alphabet bude mít krize v porovnání s jinými společnostmi zanedbatelný dopad. Společnost minulý týden zveřejnila velmi silné čtvrtletní údaje.

Návrat k ceně 1 300 USD nám poskytuje velmi dobré nastavení pro dlouhou pozici. První kupní signály leží na ceně 1327 USD. Stop-loss pak můžeme umístit těsně pod pondělní minimum nebo eventuálně až na cenu 1230 USD.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart