Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.
Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.

 

Amazon má stále určitý potenciál mimo svoji hlavní oblast podnikání. Také silná historická sezónní cenová výkonnost v září by mohla akcii poskytnout nový impuls. Momentálně se trend vrací pomalu zpět k EMA-20 a EMA-50. Pokud býci převezmou iniciativu, mohli by se od této oblasti odrazit a nastavit nový uptrend.

Pokud se akcie otočí v oblasti klouzavých průměrů a znovu ukáže sílu, získáme atraktivní příležitost k otevření dlouhé pozice. Jedná se o poměrně spekulativní investici, tudíž doporučujeme umístit stop-loss blízko, abychom minimalizovali potenciální riziko.

Cenový graf akcie amazon

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

 

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart