Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

 

Po oznámení online akce nazvané „California Streaming“ zaznamenala akcie Apple nové rekordní maximum. Následně řada investorů vybrala své zisky, což vedlo ke vzniku velké medvědí svíčky z předminulého týdne. V důsledku toho se býkům nepodařilo získat zpět EMA-20 a cena akcií Apple také sklouzla pod EMA-50.

 

Akcie Apple z dlouhodobého hlediska stabilně roste. Investoři by nyní mohli akcie nakoupit za výhodnou cenu. Trend nedávno dorazil k supportu na ceně 141 USD. Odtud by se akcie mohla odrazit zpět. Při výběru velikosti pozice a nastavení stop-loss je třeba poznamenat, že akcie se stále obchoduje pod EMA-50. Pokud býci dokáží překonat tento klouzavý průměr, dostanou situaci plně pod svoji kontrolu.

Pozici můžeme otevřít nad maximem pondělní svíčky a stop-loss zároveň umístit pod její minimum. Pokud výše zmíněný support obstojí, pravděpodobně jsme na konci korekce.

Nákupní signál akcie AAPLAAPL cenový graf

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart