Poměrně špatné čtvrtletní výsledky kanadského výrobce palivových článků, které byly zveřejněné 31. října, dostaly cenu akcií pod tlak. Akcie zaznamenala od zveřejnění kvartálních výsledků do konce prosince téměř 40% pokles. Trend se však poslední dobou obrátil a mnoho důležitých úrovní bylo prolomeno.

Byla tedy překonána důležitá hladina odporu z listopadu na hodnotě 3 EUR a nyní akcie vytvořila býčí vlajku, která by měla být prolomena v následujících dnech směrem nahoru. To by znamenalo uzavření gapu vytvořeného mezi koncem října a začátkem listopadu.

>> Podívejte se na detail akcie Ballard Power (BLDP)

V každém případě investoři musí být opatrní ohledně data zveřejnění hospodářských výsledků firmy, které je naplánováno na 30. ledna. Vhodný vstup do obchodu bychom hledali po průlomu ceny nad hodnotu 3,25 USD, jelikož by tento průlom mohl způsobit rally na několik dní.

Akcie Ballard Power (BLDP) - nákupní pokyny

Akcie Ballard Power (BLDP) - graf.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie.
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart