Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Kromě leteckých společností v posledních několika měsících značně trpěli zejména výrobci letadel Boeing a Airbus. Celkově vzato cena akcií od února do března ztratila přes 70 % své hodnoty. Teprve po vytržení z konsolidace v polovině května mohli býci znovu vytvořit určitý nákupní tlak. Klesající trend byl tak jasně zastaven.

Po proražení v květnu jsme zaznamenali několik konsolidačních svíček. Následoval prudký růst ceny. Nyní může v dohledné budoucnosti nastat podobný scénář. Proražení formace proběhlo již minulý týden, ale v současné době se zdá, že se tato akcie stále nadechuje pro další velký impuls.

Nad maximem z posledního týdne by měli býci znovu chytit dech. Poté očekáváme rychlý návrat k červnovému maximu. V důsledku toho by mohlo rally pokračovat. Stop-loss můžeme umístit těsně pod minimum z posledních obchodních dní, což nám poskytne vynikající RRR.

Akcie Boeing

Akcie Boeing

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart