Akcie německých automobilek byly krizí tvrdě zasaženy. Zatímco ostatní ekonomické sektory se již dávno poměrně zotavily, tituly jako BMW, Volkswagen nebo Daimler stále zůstávají na nízkých hodnotách. Nicméně i trendy automobilových akcií již, zdá se, dorazily ke svému dnu.

Začátkem května měli medvědi opravdu dobrou šanci opět stlačit ceny akcií dolů. Pokles nakonec nebyl tak radikální, jak se předpokládalo. Akcie se nyní jasně vzpamatovala z prodejního signálu a byla dokonce schopna znovu překročit linie EMA-20 a EMA-50. Další proražení směrem nahoru je eminentní.

Agresivní obchodníci mohou otevřít pozici na ceně 32 EUR. Defenzivnější investoři by měli počkat, až trend prorazí druhou resistenci na ceně 33,50 EUR. V obou případech umístíme stop-loss pod minimum z předchozího týdne.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Webináře LYNX

Chtěli byste se více dozvědět, jak o trzích přemýšlí naši investiční specialisté? Poznat jejich obchodní přístupy a strategie? Zúčastněte se našich webinářů, kde získáte znalosti nejen o technické a fundamentální analýze. Posuňte své investování pod vedením našich investičních specialistů. Zjistěte více o webinářích LYNX.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart