Akcie amerického televizního satelitního operátora Dish Networks mají v současné době jedno z nejatraktivnějších obchodních nastavení na Wall Street. Společnost byla již roce 2019 jedním z předních titulů na americké burze. V červenci však společnost zklamala investory svými kvartálními výsledky a rally bylo následně ukončeno. Z technického hlediska trend již dorazil na své dno.

V současné době to vypadá, jako by býci chtěli opět převzít iniciativu. V oblasti 37 USD se vytvořila poměrně jasná resistence, která nyní musí být prolomena. Toto nastavení je obzvláště zajímavé kvůli tomu, že se trend konsolidoval těsně pod touto hranicí několik dní. To zvyšuje šanci cenové exploze v dohledné budoucnosti.

Kupní signál se nachází na ceně 37.10 USD. Stop-loss umístíme poměrně těsně pod nedávnou konsolidaci. Potenciál je zde obrovský, a proto nastavení poskytuje extrémně lukrativní RRR.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart