Akcie americké společnosti pro sociální média si během posledních měsíců vedly dobře. Po prudkém propadu cen v březnu se býci pomalu začali vracet do hry. První vyšší minimum na začátku dubna dalo investorům dobrý signál k možnému vzestupnému trendu. Poté, co trend překonal linie EMA-20 a EMA-50 je cesta nahoru pouhou otázkou času.

Od dubna kvalitní signály během dočasných slabostí poskytoval převážně EMA-20. Po posledním dotyku začátkem června se kurz opět rozjel směrem nahoru. Nyní čekáme, až trend prorazí tunel postranního pohybu mezi cenami 220 a 241 USD směrem nahoru.

Proražení z formace by byl jasný nový kupní signál.  Současně je důležité si uvědomit, že po tak silném nárůstu se na možném konci trendu může objevit mnoho falešných signálů. Stop-loss proto umístíme těsně pod minimum z posledních obchodních dní.

Akcie facebook

Akcie facebook

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart