Akcie Facebook - graf
V polovině loňského roku byl klidný směr hodnoty akcií této sociální sítě přerušen. Slabé čtvrtletní výsledky vyvolaly tlak na cenu a medvědi na dlouhou dobu převzali žezlo. Downtrend byl přerušen o půl roku později.

Od gapu z konce ledna se ceny průběžně snižují a blíží se rostoucímu 20dennímu průměru. Pokud býci budou chtít pokračovat v pohybu směrem vzhůru, pak začátek rostoucího trendu bude právě zde.

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Facebook (FB).

Nastavení je velmi slibné. Nakupujeme nad high cenou z předchozího dne a stop-loss umístíme pod low cenu. Vstup i stop-loss se mohou pohybovat i více dolů podle vývoje trendu. Momentálně by signál nákupu měl být umístěn nad páteční high cenu a stop-loss pod páteční low cenu.

Akcie Facebbok - pokyny

Akcie Facebook - graf

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. V aktuální analýze se nachází analýzy také na akcie Ballard Power, Continental, Air France KLM a ETF zvané iShares Oil & Gas Exploration & Production. Pokud si je chcete přečíst, registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader.
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Zaujaly vás akcie Facebook?

Akcie Facebook (FB) a stovky dalších titulů můžete obchodovat přes platformu LYNX na více než 100 burzách ve 30 zemích světa.

Investovat do akcií s LYNX


--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart