Minulý rok byly akcie Facebook mezi absolutními vítězi mezi tzv. FAANG. Po neuspokojivých výsledcích v červenci 2018 však ztratily výrazně na hodnotě a počátkem roku byli býci kompletně poraženi. Během několika posledních týdnů se začínají opět objevovat positivní tendence.

Vzhledem k výsledkům z posledního kvartálu, které byly zveřejněny 30. ledna lze usuzovat, že býci jsou opět na startu. Skepsi do býčího trendu přinesl odchod třetího muže Facebooku – Chrise Coxe. Investoři jsou z této zprávy velmi znepokojeni. My zde však vidíme dobrou vstupní příležitost.

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Facebook (FB)

Je důležité, aby zavírací cena prorazila 50denní průměr. To by naši hypotézu vyvrátilo. Kvalitní vstupní signál vidíme na pondělní high cenou, což by signalizovalo ukončení nedávné prozatimní korekce. Stop-loss umístíme pod low cenou z období korekce, která by se podle okolností dala posunout ještě níže.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart