Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

 

Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.

 

Akcie, spíše než v důsledku koronaviru, značně oslabila v důsledku prodlevy ve vývoji nových procesorů o šířce 7 nanometrů. Čipový gigant má však stále obrovský potenciál. Pokud se společnosti podaří vyřešit své interní problémy, býci by mohli ve střednědobém a dlouhodobém horizontu dominovat.

Jasným kupním signálem je proražení maxima z minulého týdne. Pozici však lze otevřít i dříve při proražení resistence na ceně 50 USD. Stop-loss umístíme těsně pod cenu 47,50 USD. V následujících týdnech můžeme očekávat, že trend uzavře obrovský sestupný gap, který se na grafu nedávno vytvořil.

Akcie Intel

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart