Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.

Akcie, spíše než v důsledku koronaviru, značně oslabila v důsledku prodlevy ve vývoji nových procesorů o šířce 7 nanometrů. Čipový gigant má však stále obrovský potenciál. Pokud se společnosti podaří vyřešit své interní problémy, býci by mohli ve střednědobém a dlouhodobém horizontu dominovat.

Jasným kupním signálem je proražení maxima z minulého týdne. Pozici však lze otevřít i dříve při proražení resistence na ceně 50 USD. Stop-loss umístíme těsně pod cenu 47,50 USD. V následujících týdnech můžeme očekávat, že trend uzavře obrovský sestupný gap, který se na grafu nedávno vytvořil.

Akcie Intel

Akcie Intel

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart