Lululemon Athletica je americká sportovní společnost. Kromě tepláků, košil, plaveckých oděvů nebo sportovního oblečení prodává Lululemon také řadu doplňků, jako jsou rohože na jógu, sportovní tašky, vlasové pásky nebo láhve na pití. Akcie během krize COVID-19 prokázaly sílu. Nedávno bylo dosaženo nového historického maxima. Nyní po tomto silném pohybu čekáme na zpětný pohyb k EMA-20.

Společnost získává stále větší podíl v odvětví sportovního oblečení. Silně roste také digitální prodej přímým spotřebitelům. Aktuální pokles ceny akcií by mohl nabídnout vstupní příležitost. Důležité je, aby cena akcií neklesla pod EMA-20. Poté by akcie měla vykázat novou sílu. V ideálním případě by se trend měl před proražením pohybovat do strany po dobu 1-2 obchodních dní.

Stop-loss jsme umístili těsně pod poslední svíčku. Vstupní signál pro otevření dlouhé pozice leží nad maximem posledních dvou obchodních dní.

Lululemon akcie

Akcie Lululemon

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2022? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart