Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Mastercard funguje jako spojovací článek mezi finančními institucemi, podniky, obchodníky a držiteli karet. Platební služby společnosti jsou celosvětově uznávané. Po dlouhodobém stabilním nárůstu se trend nyní pohybuje do strany. Tento boční pohyb se však pravděpodobně blíží ke svému konci.

Pandemie COVID-19 obecně změnila platební zvyky po celém světě. Stále více lidí preferuje bezkontaktní formy platby. Pomalý odklon od placení v hotovosti probíhal dlouhodobě již před samotnou pandemií. Mastercard bude z tohoto trendu pravděpodobně profitovat.

Na začátku týdne jsme zaznamenali signál falešného proražení nad hranicí 345 USD. Pokud tuto hranici trend prorazí udržitelně, dostaneme zajímavý kupní signál. Pozici lze velmi efektivně zajistit.

Akcie Mastercard

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart