Netflix je předním světovým provozovatelem streamovacích služeb. Filmy a seriály lze streamovat neomezeně prostřednictvím předplacené služby. Společnost tak komplikuje život klasickým televizním stanicím. Akcie vykazovaly pouze krátké období slabosti, aby poté vystoupaly na nová historická maxima. Jedná se tedy o titul, který profitoval z koronavirové krize. Rally posledních několika měsíců byla nesmírně působivá a pouze mírně oslabena prozatímní korekcí.

 

Průkopník streamingu má podle výsledků za druhý kvartál 2020 celkem 193 milionů odběratelů. Protože růst byl nižší, než se očekávalo, akcie se dostala pod tlak. Netflix však zůstává jednou z nejúspěšnějších akcií z posledních let. Nyní máme zajímavou příležitost otevřít pozici při odražení od EMA-20.

Pokud by cena vzrostla na základě nedávných konsolidačních svíček,  jednalo by se o klasický nákupní signál pro odražení. Stop-loss umístíme těsně pod dolní hranici poslední korekce, což nám poskytne lukrativní RRR.

Akcie Netflix

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart