Téměř každá z velkých společností byla minulý týden postižena pády na akciových trzích. Během této doby americká internetová streamovací služba Netflix vykazovala relativní sílu. Vzestupný trend za posledních šest měsíců byl udržen a společnost přešla korekci z minulého týdne bez větší újmy.

Dokud se daří udržovat řadu vyšších high a minim, býci udávají kurz. Samozřejmě bychom mohli vyčkat až na proražení resistence na ceně 390 USD, ale myslíme si, že je lepší vstoupit do pozice během období slabosti. Šance jsou vysoké a riziko limitované.

Nákupy lze provádět v rozmezí přibližně 370 USD. Stop-loss umístíme pod poslední krátkodobé minimum, což nám dává přijatelné riziko. Je možné, že se trend dostane až na historické maximum na ceně 423 USD.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart