Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.

Trh se sportovním zbožím byl koronavirovou pandemií tvrdě zasažen. Tržby Nike v důsledku uzavření maloobchodních prodejen znatelně poklesly. Nicméně oděvní gigant by mohl v blízké budoucnosti získat ještě větší podíl na trhu, jelikož menší konkurenti byli krizí zasažení ještě tvrději. Trend již opět překonal linii EMA-50 a EMA-20.

Pro dobré nastavení potřebujeme, aby proběhla konsolidace v rámci jednoho nebo dvou obchodních dnů. Signál k nákupu leží na ceně 91,50 USD. Stop-loss umístíme pod minimum z posledních tří obchodních dnů.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart