Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.

Společnost profituje ze silného rozvoje herního průmyslu, datových center a autonomních vozidel. Po rychlém růstu v posledních měsících se akcie nacházejí ve fázi konsolidace, přičemž se v oblasti 200 USD vytvořila znatelná resistence. Pokud býci tuto linii překonají, můžeme očekávat další dynamický pohyb směrem k ceně 240 USD. Díky nedávnému rozdělení akcií v poměru 4:1 je nyní titul zajímavější pro širokou škálu investorů.

Kupní signál umístíme na cenu 200 USD a pozici následně zajistíme pod posledním krátkodobým minimem. Rally u akcií Nvidia z posledních několika týdnů bude s velkou pravděpodobností pokračovat.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart