Cenový graf akcie Porsche
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.
 

Automobilový průmysl trpí nedostatkem čipů. Zavírají se celé výrobní závody, zaměstnanci mají zkrácenou pracovní dobu a čekací doby zákazníků na nové vozy se prodlužují. Po dosažení svého historického maxima 102 EUR se akcie dostala do fáze korekce. Byl nastaven medvědí trend, který byl nedávno přerušen.

Porsche si v porovnání s ostatními automobilkami vede během čipové krize velmi dobře. Ve třetím čtvrtletí dokázala automobilka prodat o 13 % více vozů než v předchozím roce. Existují také známky úspěchu v oblasti elektromobility. Výrobce sportovních vozů dokázal prodat více kusů svého čistě elektricky poháněného modelu Taycan než své vlajkové lodi – modelu 911. Poté, co akcie výrobce sportovních vozů dokázaly překonat sestupnou trendovou linii, býci překonali EMA-50 a cena stoupla na 90 EUR. Následného oslabení chceme využít k nákupu za výhodnou cenu.

Návrat k EMA-50 a následné odražení nám poskytne atraktivní vstupní příležitost. Stop-loss lze umístit pod poslední krátkodobé minimum, což poskytne pozici dostatek prostoru.Long signál na akcie Porsche

Cenový graf akcie Porsche

 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

Přečtěte si také

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart