Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Procter & Gamble je americký výrobce spotřebního zboží. Aktivity společnosti se zaměřují na vývoj a výrobu značkových produktů pro krásu, péči o textil a domácnost, hygienu, zdraví a péči o dítě, potraviny a nápoje. Poté, co se akcie v listopadu loňského roku posunuly na nové historické maximum, následovala velká korekce.

Společnost nabízí spotřebitelům po celém světě jedno z nejsilnějších portfolií vysoce kvalitních předních značek. P&G působí v 70 zemích světa. Trend nedávno opět překonal EMA-50 i EMA-200. Na ceně 138 USD se zformovala nová resistence. Pokud se býkům tuto linii povede překonat, cena by mohla vyrůst zpět na historické maximum.

S proražením ceny 138 USD lze otevřít dlouhou pozici. Bylo by ideální, kdyby se trend pohyboval 1-2 dny před proražením do strany. Stop-loss lze umístit těsně pod EMA-20.

Akcie Procter &Gamble

Akcie Procter &Gamble

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart