Spolu s leteckými společnostmi patří ropné akcie k nejvíce poškozeným od začátku krize. Na příkladu Royal Dutch Shell  (ISIN: GB00B03MLX29 – symbol: RDSA – měna: EUR) lze ilustrovat, jak drasticky byly tyto akcie zasaženy. Od lednového maxima oslabily akcie RDSA o více než 60 %.

Můžeme říci, že se jedná o medvědí rally na trhu. Trend se nyní nachází těsně pod linií EMA 50. Musíme počkat, zda dojde k odražení od této linie zpět směrem dolů. Zde vidíme extrémně atraktivní krátkou obchodní příležitost s lukrativním RRR.

Formace je zde zcela jasná. Signálem je prolomení minima z posledních několika dní. Stop-loss můžeme umístit na 2 místa – agresivněji těsně nad cenu 18,10 EUR nebo defenzivněji na cenu 18,57 EUR.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart