Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.
Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.

 

Nedávno dceřiná společnost Siemens Mobility získala obrovskou zakázku v Egyptě na vybudování 660 kilometrů dlouhé železniční sítě pro vysokorychlostní vlaky mezi Středozemním a Rudým mořem za 3,8 miliardy EUR. Akcie se v současné době obchoduje nad EMA-20 a EMA-50. Formace, která se na grafu vytvořila v posledních týdnech, byla v pondělí prolomena směrem nahoru.

Pokud se akcie společnosti Siemens  po proražení vrátí zpět do oblasti kolem 145 EUR a poté opět vyrazí směrem nahoru, můžeme otevřít dlouhou pozici. Defenzivnější obchodníci mohou pozici zajistit až pod prorážející svíčkou, zatímco agresivnější obchodníci mohou stop-loss posunout blíže k hranici proražení.


Long signál na akcii Siemens

Technická analýza akcie Siemens

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart