Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.

Společnost vykázala za třetí čtvrtletí roku 2021 rekordní čisté tržby ve výši 7,5 miliardy USD a čistý příjem téměř 1,2 miliardy USD. Je zřejmé, že provozovatel kaváren se plně zotavil z koronavirové krize. Nicméně po zveřejnění čtvrtletních výsledků se trend dostal do fáze korekce a klesl zpět k EMA-50.

Pozici lze sledovat na intradenní bázi a otevřít během krátkodobého oslabení. Trend před otevřením pozice nesmí klesnout pod EMA-50, což by stornovalo celé nastavení. Na stejnou úroveň následně umístíme i stop-loss.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart