Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.
TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.

Mnoho společností bude v důsledku delta mutace koronaviru pravděpodobně opět zvyšovat své úsilí o podporu home office svých zaměstnanců, z čehož by měl TeamViewer profitovat. Trend se nedávno stabilizoval nad EMA-20 a nyní se snaží překonat EMA-50. Akcie TeamViewer pravděpodobně dorazila na dno svého poklesu a můžeme očekávat otočení trendu.

S proražením resistence na ceně 28,50 EUR jsme již obdrželi signál nákupu. Pozici lze stále limitně otevřít v oblasti 29 EUR a zajistit ji těsně pod minimem posledních několika týdnů. Prvním cenovým cílem je 36 EUR, ale není vyloučeno, že cena posílí až na 40 EUR.
Long signál akcie TeamViewerTMV akcie

Investiční newsletter Breakout Trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart