Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Průkopník elektromobilů již zažil řadu vzestupů a pádů. Po březnové prodejní panice následovalo silné oživení. Od začátku roku získala akcie na hodnotě již více než 400 %. Nyní se několik týdnů akcie TSLA konsoliduje v rámci trojúhelníkové formace.

Investoři dlouhodobě společnosti Tesla věří a během krize akcie značně posílily. Nedávno proběhl pokus o proražení výše zmíněné trojúhelníkové formace, ale byl brzy potlačen. Vstupní signál je tedy stále na stole.

Jedna věc je jasná: pokud by došlo k proražení minima z konce října, nastavení bude stornováno. Jasný kupní signál leží na ceně 450. Od této ceny má trend opět otevřenou cestu nahoru. Cílová hodnota je 550 USD, což nám poskytne zajímavý RRR.

Akcie Tesla

Akcie Tesla

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart