Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.

Investoři jsou však opět odvážnější, neboť analytická společnost New Street Research zvýšila cenový cíl Tesly z 578 USD na 900 USD. Na grafu lze také vidět, že trend již pravděpodobně našel své dno, od kterého se odrazil nahoru. Nicméně býkům se zatím nepodařilo překonat EMA-50, kde se vytvořila nová resistence.

Pokud dojde k proražení této linie, můžeme otevřít dlouhou pozici. Je pravděpodobné, že by mohlo dojít k dalšímu dynamickému nárůstu ceny. Stop-loss můžeme umístit pod poslední krátkodobé minimum.

Akcie Tesla

Akcie Tesla

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart