Akcie Tesla
Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Tesla již šesté čtvrtletí v řadě skončila v černých číslech a vůbec poprvé v historii ukončila kalendářní rok se ziskem. Ani takto pozitivní výsledky investory neuspokojily a po dlouhodobé růstové fázi přišla prudká korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.

Investoři jsou však opět optimističtější, poté co analytická firma New Street Research zlepšila cenový cíl z 578 USD na 900 USD. Býci se nedávno pokusili neúspěšně překonat EMA-50, ale trend se odrazil zpět směrem dolů. Evidujeme však řadu zvyšujících se minim, takže situace je stále optimistická.

Pokud cena stoupne nad 710 USD, vyhlídky se rozjasní. Šance, že by v blízké budoucnosti mohlo dojít k dalšímu dynamickému pohybu nahoru je vysoká. Stop-loss lze umístit pod poslední krátkodobé minimum.

Akcie Tesla

Akcie Tesla

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ikona LYNX newsletteru Breakout Trader

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart