Volatilita u akcií Tesly se v poslední době snížila, ale i tak se nespokojenost akcionářů projevila na ceně akcií. Na grafu se vytvořila série nižších minim a nižších maxim, a tak se nachází akcie ve fázi medvědího trendu.

Poté, co jsou akcie nyní v nefalšovaném klesajícím trendu, tak nám dává smysl hledat vstupy do krátkých pozic. Medvědí vlajka byla v minulém týdnu prolomena směrem dolů a v pondělí došlo k pullbacku. Pokud by cena akcií směřovala i nadále na jih, tak by to byla velmi vhodná příležitost pro vstup do krátké pozice.

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Tesla (TSLA)

První krátké pozice je vhodné umístit pod pondělním minimem. Konzervativnější obchodníci by mohli začít vstupovat do shortu pod minima z minulého týdne u hodnoty 298,50 USD, což by ale zhoršilo nastavení RRR (Risk-Reward-Ratio). Pokud se cena přiblíží k hodnotě 325 USD, tak by náš předpoklad vstupu do krátké pozice byl neplatný.

Akcie Tesla - obchodní pokyny

Akcie Tesla - graf

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. V aktuální analýze se nachází analýzy také na akcie Advanced Micro Devices, Fresenius SE, Koninklijke Philips NV a ETF zvané Xtrackers MSCI China ETF. Pokud si je chcete přečíst, registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader.
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart