Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

 

Twitter je sociální síť pro komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním příspěvků – tzv. „tweetů“ na svém profilu. Akcie TWTR zažívala několik měsíců silné rally a nyní se dostala do zasloužené fáze korekce návratem k EMA-20.

 

Twitter se stal nedílnou součástí mezinárodního mediálního světa. Zejména před americkými prezidentskými volbami bude Twitter pravděpodobně znovu nabývat na důležitosti díky jeho oblibě u amerického prezidenta Donalda Trumpa. Pandemie COVID-19 a následný prudký pokles výdajů na reklamu na celém světě měl významný dopad na podnikání Twitteru, pro který je to primární zdroj příjmů. Růst monetizovatelné uživatelské základny se ale nyní zrychluje, což by opět mohlo nastartovat nové rally.

Validní kupní signál se nachází nad maximem z posledních dvou obchodních dnů. Poté je důležité, aby trend neklesl pod minimum 44,30 USD z 15. října. RRR není příliš lukrativní, ale z fundamentálního hlediska jsou zde šance na zisk obrovské.

Akcie Twitter

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

 

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart