Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

Po automobilových akciích byla v letošním roce na německém obchodním trhu obzvláště vysoká poptávka. Akcie jako Daimler, BMW a Volkswagen neustále posilovaly. Akciový trh však není jednosměrná cesta a zdá se, že silná dynamika v tomto sektoru již několik týdnů mizí. Poslední pokus o dosažení nového maxima nad 205 EUR selhal a od té doby cena neustále klesá.

Zdá se, že stále více investorů opouští automobilový průmysl a vybírají své dosažené zisky. Pokud dojde k udržitelnému proražení ceny 200 EUR směrem dolů, Medvědí výhledy posílí. Otevření krátké pozice však stále není ideální, protože z aktuální perspektivy se nabízí umístění stop-loss pouze na cenu 220 EUR, což je příliš daleko.

V ideálním případě potřebujeme krátký návrat zpět do cenového rozmezí 205-210 EUR. Teprve po následném odražení dává smysl otevřít pozici na ceně 198 EUR. Stop-loss lze následně umístit těsně nad bod otočení. Prvním cenovým cílem je hranice 180 EUR.

Akcie Volkswagen

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart