Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.

Společnost je také aktivní v oblasti streamování a merchandisingu. Ještě před pandemií koronaviru akcie vykazovaly slabost. V důsledku paniky na akciových trzích klesla cena akcie o více než 50 %. Medvědi zde stále vládnou.

Zábavní společnost trpí koronarovými opatřeními v mnoha oblastech. Populární zábavní parky, které představují polovinu obratu, jsou uzavřeny na dobu neurčitou. Filmové produkce jsou také zastaveny. Neexistují žádné sportovní události, které by společnost mohla vysílat na svém kanálu ESPN a maloobchodní aktivity společnosti jsou také zastaveny.

Pokud dojde k přerušení růstového trendu, medvědi přeberou otěže. Pohyb směrem nahoru by mohl brzy skončit.To nám dává zajímavé krátké nastavení. Stop-loss umístíme nad posledním maximem.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart