Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.
 
Waste Management je přední společností v oblasti nakládání s odpady v severoamerickém regionu. Akcie si vedla velmi dobře a za 6 měsíců posílila o 19 %. Nové vyšší minimum stabilizovalo vzestupný trend, který se nyní dostal do krátkodobé boční fáze. Pokud dojde k proražení linie rezistence, cena by opět měla růst.

 

Akcie společnosti Waste Management jsou považovány za investici, která je odolná vůči krizi. Společnost navíc poskytuje stabilní dividendový výnos. Vstup na současné úrovni může mít smysl, protože problémy s odpady mají dlouhodobý charakter a jejich dopady na svět neustále rostou.

Pokud bude přerušen boční pohyb z posledních několika dní směrem nahoru, dostaneme signál k nákupu. Pozici můžeme dobře zajistit pod krátkodobým minimem z 20. září. Společnost zveřejní 26. října nové čtvrtletní výsledky. Do té doby by trend mohl stabilně růst bez větších výkyvů.
Cenový graf Waste Management

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart