Během posledních několika dní bylo obtížné najít společnosti, které by mohly těžit ze současné krize. Jako první se nabízely biotechnologické společnosti, které by mohly přijít s řešením v boji proti koronaviru. Dalšími zajímavými kandidáty byly softwarové společnosti, které nabízejí komunikační řešení, jako je Team Viewer nebo Zoom Video.

Akcie americké společnosti Zoom Video jsou jednou z mála perel, které dokázaly nadále posilovat i v současné turbulentní době. Býci mají momentálně omezený výběr akcií. Dokud krize přetrvává, je pravděpodobné, že počet titulů se navíc bude zužovat. Využití stop-loss je momentálně ještě více důležité, než kdy jindy.

Akcie je extrémně volatilní. Tomu bychom měli přizpůsobit velikost pozice. Vstup na ceně 108 USD se zdá racionální. Stop-loss umístíme pod pondělní minimum.

 

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. 

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Webináře LYNX

Chtěli byste se více dozvědět, jak o trzích přemýšlí naši investiční specialisté? Poznat jejich obchodní přístupy a strategie? Zúčastněte se našich webinářů, kde získáte znalosti nejen o technické a fundamentální analýze. Posuňte své investování pod vedením našich investičních specialistů. Zjistěte více o webinářích LYNX.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart