Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

 

Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.

 

Neporušená rally byla podpořena hlavně linií EMA-50. ETF s ISIN: IE00BYZK4776 zde také našel v posledních týdnech dobrý support. Býci zdatně ustáli jakýkoliv pokus medvědů o protiútok. Agresivnější obchodníci mohou otevřít pozici neprodleně. Pokud chcete spolehlivější signál, budete muset počkat trochu déle.

Spolehlivější signál bychom viděli ne ceně 7,15 EUR. Přesto dáváme přednost okamžitému otevření pozice, protože odraz od EMA-50 teprve začíná a ziskový potenciál je tak větší. Stop-loss pak můžete umístit těsně pod úroveň 6,80 EUR.

ETF iShares Health Innovation

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX – partner Interactive Brokers v ČR

Máte Máte zájem o investiční účet u Interactive Brokers? Pak spojte výhody obchodování u IB s výhodami investičního účtu prostřednictvím LYNX. Porovnejte naše služby a využijte podpory v českém jazyce. Zjistěte více na: Interactive Brokers

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart