Nejen evropští výrobci automobilů zažívali v roce 2018 krušné chvíle. Také americká společnost Ford měla divoký rok. Akcie se však dostaly ze slabé fáze a již několik měsíců vykazují jasné známky stabilizace. Těsně pod cenou 9 USD se etablovala silná rezistence.

 

LYNX TIP: Podívejte se na detail akcie Ford Motors (F)

Prolomení této bariéry v příštích dnech by znamenalo přechod k novému vzestupnému trendu. Tento kupní signál si nechceme nechat ujít, jelikož růstový potenciál je zde velmi vysoký. Cil prozatím stanovujeme na cenu 9,90 USD, ale návrat trendu až na cenu 12 USD je také reálný.

Pozici otevřeme na ceně 9,05 USD. Pokud trend docílí první hodnoty 9,90 USD, můžeme vybrat část zisků a zbytek nechat běžet pro případ, že se trend dostane až k ceně 12 USD. Stop-loss umístíme na cenu 8,50 USD.

Investiční newsletter Breakout trader nabízí každý týden pět tipů na světové akcie. Pokud si je chcete přečíst, registrujte se k odběru newsletteru Breakout trader.
Disclaimer: Článek je pouze informačního charakteru a neměl by být vnímán jako investiční poradenství k nákupu nebo prodeji akcií či jiných instrumentů. Čtenář souhlasí s tím, že nákup nebo prodej akcií i dalších instrumentů založený na obsahu tohoto článku je na jeho vlastní riziko.

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart