Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se zdarma k odběru.

iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.

Jelikož není jisté, která společnost by mohla vyvinout průlomový lék na určitou nemoc, je v případě investic v biotechnologickém sektoru výhodná široká diverzifikace. Největšími společnostmi v ETF jsou například Amgen, Gilead Sciences, Illumina a také Moderna, Biogen a Astrazeneca. Momentálně je ve středu zájmu investorů společnost Biogen, které byl nedávno schválen lék na Alzheimerovu chorobu Aducanumab.

K proražení konsolidační formace již došlo a kupní signál z aktuální perspektivy je proražení maxima pondělní svíčky. Stop-loss lze umístit pod minimum z minulého týdne.

iShares Nasdaq Biotech

iShares Nasdaq Biotech

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie a ETF?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií a vybraného ETF.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 25 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart