Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Airbnb poskytuje platformu pro nabídku krátkodobých pronájmů. Prostřednictvím tohoto online portálu mohou soukromí i profesionální pronajímatelé dávat k dispozici své pokoje, byty a hotely po celém světě. Kromě toho mohou turisté na Airbnb najít aktivity, které pronajímatelé zprostředkovávají.

Akcie vzbudila pozornost v únoru, kdy se vytvořil vzestupný gap. V posledních několika týdnech se trend pohyboval v bočním kanálu. Společnost také zaskočily rychle rostoucí úrokové sazby. Z pohledu technické analýzy však vzestupný gap a vytvoření vyšších minim a vyšších maxim nyní signalizují nastavení nového uptrendu.

Pokles ceny pod EMA-50 by naopak mohl vést k vyšším odkupům. Společnost Airbnb zveřejnila 9. května údaje za 1. čtvrtletí. Při cenách nad pondělním maximem by bylo možné otevřít dlouhou pozici. Stop-loss umístíme naopak pod pondělní minimum.

Podmínky vstupu do long pozice na akcie ABNB
Cenový graf ABNB. Zdroj: Trader Workstation (10. 5. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Obchodování na burzách po celém světě

Investoři a obchodníci mají s investičním účtem prostřednictvím LYNX přímý přístup na národní a mezinárodní burzy v Evropě, USA a Asii. Obchodujte na 150 trzích, ve 33 zemích a v 26 měnách. Zjistěte více na Přehled produktů & burz.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart