Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme 5 aktuálních tipů na světové akcie a ETF. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Airbus působí v oblasti civilního letectví, obranných technologií a vesmírných technologií. Společnost je nejen největší evropskou leteckou společností, ale také jednou z největších obranných skupin na světě. Akcie společnosti Airbus již několik měsíců posilují. Po rallye v polovině února jsme právě zaznamenali návrat na úroveň EMA-20.
Lufthansa pokračuje v modernizaci své letecké flotily nákupem nových dálkových letadel. Mimo jiné bylo objednáno 15 letadel Airbus A350. Akcie Airbus se na úrovni EMA-20 opět obrátila směrem vzhůru. S dalším posílením by mohl začít nový dynamický pohyb.
V případě proražení hranice 124,80 EUR bychom dostali kupní signál. Pozici následně zajistíme těsně pod EMA-20. Pod tento klouzavý průměr by také cena neměla klesnout před samotným otevřením pozice.

Akcie Airbus a podmínky long pozice
Akcie Airbus: Ceonvý graf a vyznačená long pozice
Cenový graf AIR. Zdroj: Trader Workstation (7. 3. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart