Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Po výprodeji jsou akcie giganta v oblasti elektronického obchodování opět povinnou položkou na seznamu investorů. Akcie Amazon letos posílily o více než 60 %. Důležité klouzavé průměry nyní fungují jako efektivní supporty. V poslední době jsme však byli svědky poněkud hlubšího poklesu ceny.

Přestože akcie Amazon již letos dosáhly dobrých výsledků, analytici stále vidí značný prostor pro zlepšení. Jako důvod odborníci uvádějí slibný výhled a zvýšení marží. Skupina má stále určitý potenciál i mimo svůj hlavní byznys. Silný historický sezónní cenový výkon v září by také mohl dát akciím další vítr do plachet. Nedávného poklesu k hodnotě EMA-50 využili investoři k nákupu. Ve slabších dnech by se však mohla opět naskytnout příležitost ke vstupu.

Pokud akcie vykáže mírné oslabení, mohl by být otevřen dlouhý obchod. Riziko můžeme omezit zajištěním pod hranicí EMA-50.

Akcie Amazon: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Amazon
Cenový graf AMZN. Zdroj: Trader Workstation (5. 9. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

LYNX: Online broker pro globální obchodování

Chcete snadno, rychle a profesionálně obchodovat s akciemi? Pak obchodujte s akciemi prostřednictvím LYNX. Jako renomovaný online broker vám umožníme obchodovat s akciemi přímo na domácích burzách. Více informací o online brokerovi LYNX najdete na: LYNX: Akciový broker

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart