Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Baidu je čínský provozovatel stejnojmenného vyhledávače. Tato společnost však není pouze online marketingovou platformou pro oslovení relevantních uživatelů. Tato technologická skupina také výrazně investuje do oblastí autonomního řízení, cloudu a umělé inteligence. Po dlouhodobé stagnaci nyní akcie Baidu opět posilují.

V oblasti umělé inteligence vidí velké banky Citigroup a HSBC velký potenciál. Zejména v generativních schopnostech umělé aplikace “ERNIE Bot”, kterou společnost vyvíjí. 650 obchodních partnerů se do ekosystému botů přihlásilo ještě před spuštěním. V posledních týdnech jsme byli svědky vysoké volatility.

Proražení nad 161 USD by naznačovalo možnost otevření dlouhé pozice. Ta by mohla být zajištěna pod minimem z minulé středy.

Akcie Baidu a podmínky long pozice
Akcie Baidu: Ceonvý graf a vyznačená long pozice
Cenový graf BIDU. Zdroj: Trader Workstation (28. 3. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart