Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Coinbase Global se specializuje na obchodování s kryptoměnami. Společnost provozuje intuitivní a spolehlivou platformu, která poskytuje přístup k široké škále blockchainových produktů. Uživatelé zde mají možnost jednoduše a bezpečně posílat a přijímat digitální aktiva, jako je například Bitcoin. S vzestupem Bitcoinu se odpovídajícím způsobem zvýšila i hodnota akcie Coinbase.

Kryptoakcie nám umožňují podílet se na výkonnosti kryptoměn, aniž bychom do nich museli přímo investovat. Akcie Coinbase jsou dobrým způsobem diverzifikace portfolia. Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou volatilním trhem, nabízejí také potenciál vysokých výnosů. Jedná se ovšem o velmi spekulativní obchod.

Dlouhou pozici můžeme otevřít v případě, že trend překoná cenu 262 USD. Obchod následně zajistíme těsně pod EMA-20.

Akcie Coinbase: Vstupní signál
Graf akcie Coinbase
Cenový graf COIN. Zdroj: Trader Workstation (9. 4. 2024)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart