Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Společnost Continental nenabízí pouze pneumatiky, ale vyrábí také komponenty a moduly pro automobilový průmysl. Sortiment zahrnuje technologie pro brzdové systémy, systémy řízení jízdní dynamiky a systémy vzduchového odpružení. Poté, co cena akcií na začátku března vzrostla na 79,24 EUR, následoval prudký pokles. Nyní se trend pohybuje do strany.

Prostředí v automobilovém průmyslu zůstává náročné. Continental by však měl profitovat z rostoucí poptávky po automobilech. V dlouhodobém horizontu by měl společnosti hrát do karet také trend elektronických automobilů, protože elektromobily také využívají technologie Continental.

Dlouhou pozici můžeme otevřít při proražení 70,50 EUR. Stop-loss umístíme těsně pod pondělní minimum. Je možné, že v průběhu několika příštích dnů umístíme stop loss těsněji.

Akcie Continental: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Continental
Cenový graf CON. Zdroj: Trader Workstation (24. 5. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart