Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Darden Restaurants provozuje restaurace Olive Garden, LongHorn Steakhouse, Bahama Breeze, Cheddar’s Scratch Kitchen, Seasons 52, The Capital Grille, Eddie V’s a Yard House. V polovině května akcie zaujaly silným výkonem. Poté následovala konsolidace. Nedávné stažení na úroveň EMA-20 již opět přilákalo býky.

Akcie restaurační společnosti se v prostředí vysoké inflace dobře drží. Díky svým silným značkám má Darden dobrou pozici k tomu, aby ze zpomalení inflace profitoval více než konkurenční společnosti. V Severní Americe čeká na zákazníky přibližně 1 700 restaurací. Silná letní prázdninová sezóna by navíc měla zvýšit obsazenost. Akcie již minulý pátek poskytla nákupní signál. Pokud býci zůstanou u kormidla, bylo by dobré otevřít dlouhou pozici.

Na trh můžeme vstoupit při ceně nad 163,80 USD. Pozici by bylo možné zajistit pod úroveň EMA-20.

Akcie Darden Restaurants: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Darden Restaurants
Cenový graf DRI. Zdroj: Trader Workstation (6. 6. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Online broker LYNX

Chtěli byste obchodovat na burze? Otevřete si účet prostřednictvím online brokera LYNX. Obchodujte akcie, opce, futures nebo investujte do ETF. A to vše v rámci jednoho investičního účtu. Zjistěte více na: Online broker LYNX

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart