Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Delivery Hero je jedním z předních světových poskytovatelů online služeb v oblasti objednávání potravin a je zastoupena v přibližně 40 zemích. Na začátku roku se cena akcií vyšplhala na 57 EUR. Následně přišla ostrá korekce, během které cena klesla na přibližně 29 EUR. Z této úrovně zahájila akcie Delivery Hero pokus o obrat. V současné době se cena akcie pohybuje do strany podél spodní hranice EMA-50.

Společnost nabízí pro restaurace nejen doručovací služby, ale komplexní systém pro okamžité zpracování objednávek. Delivery Hero působí také v oblasti balení potravin a reklamních služeb. Udržení ceny nad hranicí EMA-50 by následně mohlo vést k dynamickému pohybu směrem nahoru.

Dlouhý obchod by mohl být otevřen při cenách nad 38,10 EUR. Pozici následně zajistíme těsně pod EMA-50.

Akcie Delivery Hero: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Delivery Hero
Cenový graf DHER. Zdroj: Trader Workstation (27. 6. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Profituje z klesajících cen

Akciový trh nejde vždy nahoru. Období se zvýšenou volatilitou a poklesem cen se objevují často. Investiční účet prostřednictvím LYNX vám umožní vedle nákupu akcií také spekulovat na pokles trhu a otevírat krátké pozice (prodej na krátko). Zjistěte více na: Short selling

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart