Tato analýza je součástí investičního newsletteru Breakout Trader. Každé úterý zasíláme čtyři aktuální tipy na světové akcie. Přihlaste se k bezplatnému odběru.

Dell Technologies je jednou z předních světových společností v oblasti počítačových systémů. Společnost se nyní stále více zaměřuje na servery, úložiště, zabezpečení a nabízí celou infrastrukturu hardwaru, softwaru a IT služeb. Dell je lídrem v oblasti tradičních počítačových technologií i v oblasti nejnovější cloudové infrastruktury a IT zabezpečení. Akcie si v poslední době vedly dobře a nedávno na sebe upoutaly pozornost vzestupným gapem.

Analytici Deutsche Bank se domnívají, že Dell bude i nadále rozšiřovat své příležitosti v oblasti serverů s umělou inteligencí, které v posledním čtvrtletí vykazují obrovskou dynamiku. Podle odborníků je pravděpodobné, že by společnost Dell mohla zvýšit své dlouhodobé prognózy růstu tržeb a zisku a také svůj cíl návratnosti kapitálu. Deutsche Bank nadále hodnotí akcie společnosti Dell jako “buy”. Cílová cena byla 25. 9. 2023 zvýšena z 68 na 75 USD.

Při dalším posílení by bylo možné otevřít dlouhou pozici. Stop-loss umístíme pod poslední krátkodobé minimum.

Akcie Dell: Vstupní podmínky do long obchodu
Cenový graf akcie Dell
Cenový graf DELL. Zdroj: Trader Workstation (26. 9. 2023)

Chcete získat zdarma tipy na zajímavé akcie?

Odebírejte pravidelný týdenní akciový newsletter Breakout Trader. Každý týden tip na obchodování čtyř světových akcií.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Přečtěte si také:

Nejlepší a nejhorší akcie významných indexů

Které akcie hlavních indexů v poslední době nejvíce vzrostly a které klesly? Jaké jsou nejlepší akcie v roce 2023? Které cenné papíry dosáhly za posledních 5 let nejlepší výkonnosti a které naopak zaznamenaly propad? Poznejte nejlepší a nejhorší akcie dle jejich cen u těchto indexů: DAX, MDAX, Euro Stoxx 50, Dow Jones, Nasdaq 100.

--- ---

--- (---%)
Mkt Cap
Vol
Denní maximum
Denní minimum
---
---
---
---

Displaying the --- graf

Displaying today's chart